ابتکار جالب شرکت آیکیا: تغییر نام محصولات‌اش به مشکلات گوگل‌شده کاربران برای فروش بیشتر!

مجموعه: مجله پزشکی
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • ابتکار جالب شرکت آیکیا: تغییر نام محصولات‌اش به مشکلات گوگل‌شده کاربران برای فروش بیشتر!
 •  

  گاهی وقتی دنبال چیزی در گوگل جستجو می‌کنیم و پیشنهادات جستجو را مشاهده می‌کنیم، متوجه می‌شویم که مردم بسیاری از مشکلات زندگی روزمره خود را که تصورش را هم نمی‌توانیم بکنیم، جستجو می‌کنند. چیزهایی مثل خواهرم اذیتم می‌کنه – چرا فلان عضو خانواده با من نامهربان است- چطور پاسخ آدم بدجنس را بدهیم- برادرم همه فضای کمدهای خانه را با وسایلش اشغال کرده- شوهرم خر و پف زیاد می‌کند و …

  بسیاری از ماها این نتایج جستجو را که گاهی مفرح هم هستند، می‌بینیم و فراموش می‌کنیم. اما بازاریاب‌های شرکت آیکیا این نوع جستجوی مردم را جدی گرفته‌اند و از آن برای افزایش فروش استفاده می‌کنند.

  آیکیا IKEA را حتما می‌دانید یک شرکت چندملیتی عمدتا سوئدی است که در زمینه فروش مبلمان آماده و وسایل جانبی منزل فعالیت می‌کند و به‌صرفه بودن و کارایی و کیفیت و دوام خوب کالاهایش، باعث شهرت و فروش زیادش شده است.

  آیکیا با همکاری آژانس تبلیغاتی Åkestam Holst، متوجه بیشترین مشکلات روتین گوگل شده مردم، شده و بعد نام محصولاتش را درست هماهنگ با آن مشکلات، انتخاب کرده است.

  مثلا تصور کنید که همسر کسی زیادی خر و پف می‌کند و او وادار به جستجو برای این مشکل می‌شود و ناگهان می‌بیند که آیکیا آمده و کاناپه‌ای با همین عنوان، برای گریز از صدای خر و پف تولید کرده است!

  ابتکار جالب شرکت آیکیا: تغییر نام محصولات‌اش به مشکلات گوگل‌شده کاربران برای فروش بیشتر!

  تعدادی اسکرین شات از محصولات دیگر:

  ابتکار جالب شرکت آیکیا: تغییر نام محصولات‌اش به مشکلات گوگل‌شده کاربران برای فروش بیشتر! ابتکار جالب شرکت آیکیا: تغییر نام محصولات‌اش به مشکلات گوگل‌شده کاربران برای فروش بیشتر! ابتکار جالب شرکت آیکیا: تغییر نام محصولات‌اش به مشکلات گوگل‌شده کاربران برای فروش بیشتر! ابتکار جالب شرکت آیکیا: تغییر نام محصولات‌اش به مشکلات گوگل‌شده کاربران برای فروش بیشتر! ابتکار جالب شرکت آیکیا: تغییر نام محصولات‌اش به مشکلات گوگل‌شده کاربران برای فروش بیشتر! ابتکار جالب شرکت آیکیا: تغییر نام محصولات‌اش به مشکلات گوگل‌شده کاربران برای فروش بیشتر! ابتکار جالب شرکت آیکیا: تغییر نام محصولات‌اش به مشکلات گوگل‌شده کاربران برای فروش بیشتر!


   

  • ابتکار جالب شرکت آیکیا: تغییر نام محصولات‌اش به مشکلات گوگل‌شده کاربران برای فروش بیشتر!

  http://1pezeshk.com/archives/2016/12/ikea-renames-products-after-most-googled-relationship-problems.html

 • مجله پزشکی سلامت
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :